niedziela, 11 maja 2014

4/Audrey - Miłość po południu


"Love in the afternoon" -  komedia romantyczna z 1957 roku. 

Audrey wciela się w postać Ariane - córki detektywa Claude Chavasse. Prowadzi on śledztwo w sprawie niewiernej żony swojego klienta. Kobieta romansuje z pewnym biznesmenem - Frankiem Flannaganem, który słynie z bycia kobieciarzem. Ariane zakrada się do dokumentów ojca, by odkryć kim jest ten tajemniczy mężczyzna, który skradł serce zamężnej kobiecie. Postanawia uratować go przed tragedią, którą chce spowodować klient jej ojca. 
Co z tego wyniknie? Jak potoczą się losy Franka, a także pięknej i rezolutnej uczennicy konserwatorium? Musicie sami obejrzeć ten film, by zaspokoić swoją ciekawość!

(zdjęcie - listal.com)

Poniżej przedstawiam Wam moją propozycję tego zestawu, ale w nowoczesnym wydaniu. Chociaż nie ma co zaprzeczać - strój Audrey należy do tych klasycznych. Pomimo upływu lat ubrania, które ma na sobie nie różnią się bardzo fasonami od tych, które można spotkać obecnie.


A oto propozycje zainspirowane Audrey. Pierwsza zawiera w sobie klasyki takie jak chanelka, mokasyny i najzwyklejszy, ale jakże użyteczny cardigan. Druga - przedstawia rzeczy z aktualnych kolekcji, które znajdziecie w podanych sklepach.


Mam nadzieję, że zestawy przypadły Wam do gustu. Kolejną inspirację Audrey przedstawię na sobie. 

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz