czwartek, 8 maja 2014

3/kobaltGłównym akcentem tej stylizacji jest jeden intensywny kolor.
Elegancka koszula w kolorze kobaltowym nadaje wyrazistości. Jest w sam raz na cieplejsze dni, ponieważ wykonana jest z cienkiego, półprzezroczystego materiału. Szczyptą kolorów w tzw. friendship bracelet chciałam przywołać wspomnienie lata, które zbliża się do nas wielkimi krokami, a koralowa tarcza zegarka stanowi ładny kontrast do koszuli.
Kolejnym dodatkiem w secie jest torebka listonoszka - pomieści najpotrzebniejsze rzeczy i ma wygodny pasek na ramię, dzięki któremu nie będziemy musiały zajmować dłoni uszami od torebki. By całość zmieścić w "kompozycji szkatułkowej", założyłam kobaltowe baleriny. W końcu podczas wiosennego spaceru nie musimy zakładać szpilek!
Do koszuli postanowiłam dobrać dżinsy, które wydają się mieć swoją młodość za sobą. Dzięki takiemu połączeniu, strój nie jest już taki oficjalny, a nadaje się na wyjścia takie, jak spacer, randka, spotkanie z koleżankami.

Plusem tych spodni jest to, że mają wysoki stan, dzięki któremu nasze nogi optycznie wydadzą się dłuższe. Pewnie jeszcze niedawno wiele z Was nigdy by na takie spodnie nie spojrzało, bo jak to tak - spodnie aż pod pępek? Przecież to takie babcine! A moda lubi zaskakiwać. Tego lata najmodniejsze jest to, co wygląda jak zapomniany ciuch z dna szafy naszej mamy. Pewnie się zdziwicie, ale do łask wracają spódnico-spodnie! Jednak co jest najśmieszniejsze - najmodniejsze w tym sezonie będą klapki. Tak, zwykłe klapki wyparły szpilki. Na wielu blogach możemy już zaobserwować ten trend.

Myślę, że jeszcze niejeden raz spojrzymy zaskoczone na strony modowych czasopism, by po chwili przypomnieć sobie, że w takiej, a takiej  rzeczy chodziłyśmy będąc w klasie 1-3 szkoły podstawowej.***

koszula - Bershka, spodnie - Bershka, torebka - Accessorize, zegarek - Triwa, łańcuszek - Claire's, bransoletki - Sopeppermint

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz