środa, 18 czerwca 2014

14/biel i dżins


 Hej!

Jak Wam mija czerwcowa środa? Nareszcie znów wyszło słońce, jednak prognozy pogody nie zapowiadają wymarzonego długiego weekendu... Nie ma się co zamartwiać! Już niedługo wakacje.

W sumie łatwo powiedzieć, a za plecami wisi nade mną jak cień (a raczej widmo) dwóch ostatnich egzaminów...   Jak tu myśleć o wakacjach, kiedy trzeba się JESZCZE uczyć?! Zazdroszczę maturzystom. Korzystajcie ze swoich najdłuższych wakacji w życiu, bo potem będzie tylko gorzej :D.

A na poprawę humoru jako środek zaradczy, polecam Wam koktajl truskawkowy. Chyba nie ma takiej osoby, która by go nie lubiła!!!          
A po małym co nieco (oczywiście po odpowiedniej przerwie) czas na mały trening ciała. W końcu trzeba jakoś wyglądać w bikini ;).

Dzisiaj prosty zestaw - biały t-shirt, który stanowi najlepszą bazę do niezliczonej ilości stylizacji, marmurkowe dżinsy i buty na koturnie. Do tego klasyczny zegarek i płócienna torba, która pomieści duuużo rzeczy.                                                                                              
 
    
***
spodnie - bershka, t-shirt - camaieu, torebka - MamajBags, okulary - h&m, wisiorek - Le Boho Bleu, koszula dżinsowa - h&m, buty - ccc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz