poniedziałek, 4 sierpnia 2014

26/pionowe paskiHej! 

Dzisiaj zmiana scenerii i wybierzemy się razem spacerem po lesie, a także cofniemy się o parę lat.

Co jest niezwykłego w dzisiejszym zestawie? Otóż - bandamkę, którą mam na głowie posiadam już od kilkunastu lat. Tak, tak, nie jest to żaden nowy nabytek. O ile dobrze pamiętam, to mam ją chyba od 4 roku życia i nadal nie widać na niej śladów znoszenia. Ciekawi mnie, czy dzisiejsze wyroby zdałyby tak celująco egzamin z trwałości.

Kolejna rzecz - szorty. Ładne białe szorty z pionowymi czerwonymi paskami o różnej grubości. Ostatnio robiłam porządki w szafie i się na nie natknęłam. Mają już z 8 lat. Co prawda rzadko w nich chodziłam, ale przecież równie dobrze mogłyby się rozpaść ze starości przez leżenie w szafie. Nie zgadniecie, gdzie je kupiłam. W sklepie o jakże "adekwatnej" do mnie nazwie - 5.10.15.

Jak widzicie, nie trzeba wydawać fortuny co roku, by móc fajnie wyglądać. Ja znalazłam dwie rzeczy, które stworzyły mi dzisiejszą stylizację. Może nic w niej nie ma niezwykłego, ale ważne, że jest wygodna. Dla mnie jest ona niezwykła, ponieważ pomimo upływu lat, mogę stworzyć nowe kombinacje. Myślę, że te szorty pojawią się jeszcze w innym poście, w innym stylu.

Wy też dajcie swoim starym ubraniom szansę i nowe życie!
***

koszulka, buty - h&m, spodenki - 5.10.15, torba - adidas

2 komentarze: