czwartek, 24 marca 2016

Mix inspiracji na wiosnę

Wiosna trwa od kilku dni. Co prawda tylko na kartkach kalendarza, ale powoli zbliża się do nas i wita co drugi dzień słońcem. Niedługo pożegnamy grube swetry, zimowe buty i wygląd eskimosa.
Ale zanim do tego dojdzie, to może chcecie się dowiedzieć co ciekawego będzie piszczeć w trawie w sezonie wiosna/lato 2016?


We wszystkich sieciówkach króluje obecnie styl boho. Zwiewne materiały, koronki, wyszywanki, sznurowania. Przeważają kolory ziemi, ale także biel. Modne będą różnego rodzaju wiązania. A dżins jak to dżins - znowu szukajcie dziur. Która minimalistka skusi się na jakąś część garderoby w tym stylu?

Niech zdjęcia Was nie zmylą. Nie będziecie musiały chodzić w udziwnionych butach. Z różowych zaczerpnijcie tylko kolor - najmodniejszy odcień tego sezonu to właśnie rose quartz. Chyba że pasuje Wam taki rodzaj obcasa, to możecie śmiało chodzić na takim po ulicy. Platformy i wsuwane buty również będą w świetle jupiterów, a po raz kolejny latem będziemy spotykać dużo wiązanych sandałków i balerin. W makijażu prym wiedzie naturalność. Róż na rozświetlonych policzkach, delikatnie podkreślone usta z mocniejszymi oczami i odwrotnie (mocniejszy kolor ust + podkreślone lekko oczy). Kolory naturalne brązy, beże - na oczy, a róże - na usta. Jak zwykle makijaż w stylu "no make up" będzie strzałem w dziesiątkę.Nie pleć zanim się nie zastanowisz! Ale w sumie po co? Nie ma co się zastanawiać! Kiedyś warkocze były kojarzone z dziewczynkami w przedszkolu, bibliotekarkami lub nimfami biegającymi bez trosk po lesie. Ale przecież warkocz warkoczowi nie jest równy i każda z nas znajdzie coś dla siebie. Tak więc nie myśl za dużo i zaplataj. Nie musi być idealnie. W tym cały urok.


Zdjęcia - pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz